Aktualności

Najnowsze informacje Łomżyńskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo – Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej w Łomży

Spotkanie z Rektorem PWSIiP w Łomży – 19.10.2018

W dniu 19 października 2018 roku Dom Technika NOT w Łomży zaszczycili swoją obecnością Rektor PWSIiP w Łomży prof. Dr hab. Dariusz Surowik w towarzystwie Prorektora ds. Dydaktyki i Spraw Studenckich dr Dariusza Perło oraz Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą dr n. med. Sylwią Chojnowską.

czytaj dalej

Na Starym Rynku – Siostra Michaela Rak

O dobroci ludzkich serc, dzięki którym powstaje dziecięce hospicjum dla dzieci w Wilnie, sensie i zrozumieniu cierpienia, a także sile, która pozwala być z tymi, którzy potrzebują pomocy aż do końca z siostrą Michaela Rak, założycielką I Hospicjum im. bł. ks. Michała...

czytaj dalej

Informacja

Uprzejmie informujemy, że w lokalnych mediach rozpoczęliśmy akcję informacyjną na temat zaplanowanych wydarzeń, które będą miały miejsce we wrześniu 2018 roku. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na informacje dotyczące aukcji obrazów oraz licytacji darów, która przeprowadzimy na gali 40 Lecia Naczelnej Organizacji Technicznej 29 września 2018 roku.

czytaj dalej

40 lat minęło

Łomżyńska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo – Technicznych NOT w Łomży w ramach 40 Lecia Naczelnej Organizacji Technicznej w Łomży przedstawia propozycję wydarzeń, których realizacja w 2018 roku uświetni obchody 600 Lecia nadania praw miejskich miastu Łomża.

czytaj dalej

Cyfrowy Senior

Lider projektu – Stowarzyszenie Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej oraz Partner projektu – Łomżyńska Rada FSNT NOT w Łomży we współpracy z samorządami lokalnymi na terenie województwa podlaskiego od marca 2018 roku przygotowują do uruchomienia projekt nabycia dodatkowych kompetencji cyfrowych przez osoby powyżej 65 roku życia.
 

czytaj dalej

Kreatywne wsparcie

Projekt pt. „Kreatywne wsparcie gwarancją aktywizacji zawodowej osób pozostających bez pracy” jest skierowany wyłącznie do osób bezrobotnych niezarejestrowanych lub bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowych Urzędach Pracy o profilu 1 i 2, zamieszkałych na terenie powiatów m. Łomża, łomżyńskiego, kolneńskiego oraz zambrowskiego.
 

czytaj dalej